Кава зі Львова. Доставка

Доставка львівської кави.

Львівська кава. Ціна. Доставка.

Інтернет-магазин КаваБокс маючи досвід у пакуванні та передачі кави по Україні пропонує декілька способів, за допомогою яких Ви можете отримати вашу кавову покупку.

Доставка кур’єром

Кава зі Львова. ДоставкаМи маємо добре налагоджену співпрацю з провідними українськими курєрськими службами, котрі здійснюють доставку замовлень до місця вказаного у замовленні.

Найкращі умови та швидкість доставки нам забезпечує кур’єрська служба “Нова Почта”. Обов’язково вказуйте адресу доставки, прізвище та імя і контактий телефон у полі замовлення

Вартість підбору, пакування та транспортування до відділення НП а потім доставки НП в будь-яку точку України – 60 грн.
При вартості замовлення 600 грн і більше – доставка БЕЗКОШТОВНА

Доставка поштою

Доставка. Кава Львів.Сьогодні ще не всі населені пункти України обслуговуються курєрськими службами. Проте практично всюди діють послуги всюдисущої пошти. Якщо умови доставки ускладнені, ми радимо обирати опцію «Доставка поштою». Вкажіть свою адресу і ми повідомимо Вас про дату відправлення обраного товару та код поштового замовлення. Тримаючи зв’язок з поштовим відділенням Ви завжди будете знати про час отримання чи надходження вашого шоколадного замовлення.

Доводимо до вашого відома, що не залежно від способу доставки наші спеціалісти зв’яжуться з Вами та узгодять усі деталі.

Із питаннями пов’язаними з придбанням львівської кави звертайтесь до наших консультантів