Питання-відповіді

Про львівську каву.

Звідки ми беремо каву?

Наша кава – це львівська кава. Ми формуємо пропозицію, відбираючи кращу каву у львівських закладах, котрими пишається наше місто.

Як замовити каву зі Львова у нас?

У розділі Кава Шоп ми представляємо найвідоміші заклади, котрі обсмажують, мелять та продають каву. Вибирайте те що вам сподобалось у Львові і в описі доставки вкажіть куди надіслати продукцію. В межах двох діб (а це залежить від графіку доставки кур’єрських служб) кава зі Львова опиниться на вашому столі.

Скільки вартує доставка кави зі Львова

Якщо ви вирішили придбати каву у нашому магазині то ми потурбуємось про організацію доставки. Якщо вартість вашого замовлення є меншою ніж 500 грн, то вартість підбору обраної кави, пакування та доставка до поштового відділення, оформлення відправлення і сама доставка кур’єрської служби вартують 50 грн. Коли ж вартість замовлення 500 грн. і більше – вартість доставки – БЕЗКОШТОВНА.

Чи ми продаємо мелену львівську каву?

Так. При оформленні замовлення в текстовому полі просимо вказати, яку саме з обраних позицій слід змолоти. Вкажіть, який помол треба зробити (грубий, дрібний, середній). Далі за справу візьметься техніка.

Чи можна замовити іншу львівську каву?

Безперечно. Це не проблема. Бо якщо ви точно знаєте, яку каву і де ви спробувати і вона припала вам до душі, то ми із задоволенням купимо, змелемо і доставимо до вашого столу каву із цього львівського закладу.